Okuma Grubuna Kayıt Olun

Hayata Dair Okuma Grubuna katılmak için kayıt formu, lütfen eksiksiz doldurunuz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Telefon

+90 (535) 331 35 40

Email

info@hayatadairokumalar.com

Bizi Takip Edin

Okuma Grupları

Hayata Dair Okuma Grupları Ahmet Cemal Gürsoy yönetiminde yapılır. Gruplar 7 kişi ile sınırlıdır. 7 kişi toplandığında yeni sınıf açılır. Her grup 4 ay devam eder. Kayıt olmak için üstteki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Eğitimin içeriği nedir?

Kendini Bilme ve Varlıksal Dönüşüm konularında çalışmak isteyen ve Yüksek Şuur Akademi‘ye zaman açısından, uzun dönem devam edemeyecek kişiler için oluşturulmuş, içeriği yoğunlaştırılmış, kısa dönemli butik bir eğitimdir. Özellikle Gurdjieff metodolojisi olan 4. Yol çalışmalarına ağırlık verilerek Kendini Bilme çalışmaları yapılır. Varlıksak dönüşüm ve ruhsal yolculuğunda ilerlemek isteyen kişilere ışık tutar ve yol gösterir. Yılların birikimi ve ustalığıyla harmanlanmış özel tekniklerle hızlandırılmış bir yoldur.

Eğitimi kim veriyor?
Eğitimler, dernek başkanımız Ahmet Cemal Gürsoy tarafından verilmektedir.
Eğitim ne kadar sürüyor?

İçeriğin tamamlanmasına bağlı olarak 22 hafta sürer.

Dersler ne sıklıkla yapılıyor?

Hayata Dair Okumalar, haftada bir yapılır.

Ders gün ve saati nedir?

Dersler her dönem katılımcıların çoğunluğunun genel talebine göre değişiklik gösterebilir. Hafta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonu olabilir.

Eğitime kimler katılabilir?

Hayata Dair Okumalar, özel ve butik bir çalışma olduğu için grup enerjisiyle uyumlu ve eğitim yoğunluğuna uygun yapıda kişilerin bir araya gelmesiyle oluşur. Bu sebeple her eğitim dönemi öncesi ön görüşmeler yapılır.