Eğitim (Online)

Hayata Dair Okumalar eğitimi, bir varlıksal dönüşüm çalışmasıdır.

Hayata Dair Okumalar eğitimi, bir varlıksal dönüşüm çalışmasıdır. Kişiyi, insan olmanın potansiyelini ortaya koyma yolunda değişmeye ve dönüşmeye hazırlar. Bu çalışma yaşamsal bir yolculuktur. Önce bilgiyi öğrenmekle başlar. Eğitimlerin online kısmı 22 hafta sürer. Eğitimler, Zoom üzerinden canlı bağlantıyla gerçekleşir. Online yapılan teorik eğitimin ardından konaklamalı bir haftasonu eğitimiyle uygulama aşaması gerçekleştirilir.

Kendini Bilme eğitimleri, Georges Ivanovitch Gurdjieff tarafından geliştirilen ve adına “4. Yol” denen çalışma, temelde insan varoluşunun yapısı üzerinedir. Hayata Dair Okumalar eğitimleri bu metodun temellerini aşılar, uygulama yöntemlerini öğretir ve yapılan yanlışlar konusunda canlı geri bildirimlerle rehberlik eder.

“Kendini bilmek, yaşam boyu süren bir dönüşüm yolculuğudur. “

Hayata Dair Okumalar bu yolculuğa başlamak için güvenli bir giriş kapısıdır.

Hayata Dair Okumalar, sadece bir kendini bilme çalışması değil, aynı zamanda geçmiş yaşamlardan gelen karmalar, atasal yükler, bu yaşamda oluşmuş bedensel ve ruhsal yaralanmalar konusunda farkındalıklar oluşturan bir bakış açısı sunar. Çeşitli şifa teknikleri ve ezoterik ritüellerin kazanımlarıyla harmanlanmış bir uzmanlıkla, katılımcısına şifayı da davet eder.

Kendini bilmek, yaşam boyu süren bir dönüşüm yolculuğudur. Hayata Dair Okumalar bu yolculuğa başlamak için güvenli bir giriş kapısıdır.