Yazgımız, bize anlatılanlar ve kendi geçmişimizdir. Bunlarla düşünmeye o kadar alışığız ki, yakın benzer örneklerle düşünmeye de bir hayli meyilliyiz. Dışındalık ve gerçek olmayanlardan ayrışmaya dair yollar izlediğimizde, önce duygusal merkezimiz irite olacak ve sonra entelektüel merkez, zihinsel yapımıza uygun benliklerle vazgeçirmeye, tehir etmeye yönelik bahaneler üretecektir. Olan tam da bu an oluyor. Döngüye çalışacak zamanı yatay kılıp, döngüsel olmayı illüzyon saymayacağımız birim anlar üreteceğiz. Ufak ufak farklı hareket etme yollarına henüz başlamışken, başımıza ördüğümüz çoraplar, gelecek köprülerini iptal etmeyi makul bulacaktır.

Peki, şu an bizim ve insanlık için dolayısı ile kozmos için geleceğin hangi tuğlasını nasıl ve hangi kalitede üreteceğimizi bilecek miyiz? Bu bir kolektif uyanış mı olacak? Geleceği oluşturan frekansları nasıl yaratacağız?

Evet, şimdi gelecek köprülerinin yapısı hakkında konuşmaya başlayalım. 

İnsanlığın yazgısı düşünebilme yeteneğidir. Bu yeti zekaya, sezgiye, ilhama açıktır.

Kolektif şuurla ve eşzamanlı aynı niyet ve dileklerle bilgi alışverişinde iletişimde bulunabilir. Birlik ruhu ile yapılan tüm faaliyetler, yeryüzünde iken sevgi realitesi uygulamalarına götürecektir. Yani yaptığımız iş, sevgi dediğimiz enerjinin etrafına, ‘biz şuuru’ ile sardığımız duygular bize geleceğin duygusunu anlamaya, kavrayışa dair yeni fırsatlar verecektir.

İşte sevgi realitesi uygulamaları ile gelecek dediğimiz, bu an potansiyel olan ancak şuurlu varlıkların seçimi ile bizim ürettiğimiz köprünün bize uzanmasıdır.

Bu kadar mı, basit mi, küçük bir adım yeterli mi? Bu sorgularımızın karşılığı, gelecekte bu sonsuz potansiyel anlarının yüksek zeka ürünü düşünceler ile yapılandırıldığında, merakla göz attığımız bu mekan oluşmaya başlar. Oluşumu fark eden yüksek zekadan birimler, varlıklar da bu harcın içine kendi birikimlerini ve adanmışlıklarını kattıklarında, yaratımın doğası gereği varoluş anındaki taklitten, özgün canlandırmaya, ısıtmaya geçerler.

Geleceğin köprüleri çalışmaya başlar, bazı uyanmış varlıklar bu sürece katılımı öğretmeye gönüllü olur, bedenlenir, yükümlülük alırlar.

Geleceğin maddesi her an hazırdır. Senin düşünmeni ve eyleme geçmeni beklerler.

Işık, yolculuğuna devam eder.